00 Dni
00 Godziny
00 Minuty
00 Sekundy

Informacje dla wystawców

Informacje dla odwiedzających

Agropromocja w mediach

Galeria

AGROPROMOCJA


jest największą w Małopolsce cykliczną, plenerową wystawą rolniczą. Każdego roku gromadzi setki wystawców i dziesiątki tysięcy odwiedzających.
Głównym celem wystawy jest promowanie osiągnięć rolnictwa, a także dorobku gospodarczego, dziedzictwa i kultury regionu Małopolski. Grono wystawców co roku wypełniają lokalni i krajowi przedsiębiorcy branży agrobiznesu, producenci, właściciele gospodarstw agroturystycznych i ekologicznych, twórcy rękodzieła oraz Koła Gospodyń Wiejskich.
Od 2022 roku wystawa odbywa się w Starym Sączu na terenie Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II. Organizatorem wydarzenia jest Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach, a współorganizatorami Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy oraz Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Wrześniowa Wystawa Rolnicza co roku gromadzi ponad 300 wystawców zarówno przedsiębiorców i firm z branży rolniczej, jak i wystawców indywidualnych; twórców rzemiosła i rękodzieła ludowego czy też właścicieli gospodarstw ekologicznych. Podzielona jest na strefy tematyczne, m.in. ogrodnictwo, przetwórstwo, maszyny rolnicze. Każda edycja wydarzenia bogata jest w liczne wydarzenia towarzyszące, a także atrakcje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami i występy artystyczne zespołów regionalnych. Co roku Agropromocji towarzyszy wystawa zwierząt, która jest jej stałym elementem wpisanym w tradycję.
Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA jest świetną okazją do zapoznania się z nowinkami technologicznymi z branży rolniczej, zdobycia nowej wiedzy oraz poznania kultury regionu.

Kontakt

  • Małopolski Ośrodek Doradzctwa Rolniczego

    Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Sączu

    ul. Kraszewskiego 44, 33-300 Nowy Sącz,

  • tel. 18 445 70 36, 445 77 00;

    tel. kom. 451 167 884

    agropromocja@modr.pl