Agropromocja 2017 Międzynarodowa Wystawa Rolnicza

Agropromocja 2018

Szanowni Państwo! AGROPOROMOCJA jest największą wystawą rolniczą w regionie, od 28 lat wpisaną w kalendarz najważniejszych imprez promocyjno-handlowych w Małopolsce, wydarzenie spotyka się rok rocznie z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i zwiedzających.

Czytaj →
Dokumenty do pobrania oraz zgłoszenie udziału

Poniżej przedstawiamy najważniejsze dokumenty do pobrania oraz warunki zgłoszeń udziału.

Czytaj →
Termin i miejsce wystawy

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-10 września 2017 roku, tradycyjnie w Nawojowej koło Nowego Sącza, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego.

Czytaj →
Organizatorzy wystawy

Poniżej przedstawiamy organizatorów tegorocznej edycji Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agropromocja 2018

Czytaj →
Ceny najmu powierzchni wystawowych i wyposażenie stoisk

Oferta dla firm komercyjnych Ceny wynajmu miejsca wystawowego: boksy na sali wystawowej (4, 6, 8,10 m2) 4m2 – 400 zł brutto, 6m2 – 510 zł brutto 8m2 – 620 zł brutto, 10m2 – 750 zł brutto teren otwarty do 9m2 – 60 zł brutto za każdy m2. Powyżej 9m2 za każdy następny m2 – 40 zł brutto Uwaga: dla wystawców branży mechanizacyjnej…

Czytaj →
Reklamy bezpłatne i płatne oraz ceny reklam

Katalog Wystawców Z okazji Wystawy „Agropromocja 2017” wydajemy Katalog Wystawców (nakład Katalogu 3000 szt.) który jest bezpłatnie rozprowadzany dla zwiedzających wystawę w trakcie jej trwania. W katalogu umieszczamy: W ramach opłaty za powierzchnię wystawową dokonujemy wpisu prezentowanej działalności wystawcy. Publikujemy wpis dotyczący działalności wystawcy o objętości do 90 znaków drukarskich (nazwa firmy i jej dane…

Czytaj →
Pokazy Mechanizacyjne

Zapraszamy również wystawców, którzy chcieliby zaprezentować inne wyroby i usługi związane z rolnictwem

Czytaj →
Zakres tematyczny wystawy

Agropromocja stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania masowej publiczności oferty rynkowej firm działających w sferze agrobiznesu, dlatego też corocznie podczas Wystawy swój dorobek, wyroby i usługi prezentuje blisko 400 firm z branży rolniczej i okołorolniczej, wystawców indywidualnych oraz instytucji. Imprezie towarzyszą pokazy, konkursy, występy zespołów artystycznych i inne atrakcje.

Czytaj →
Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agropromocja

Czytaj →
back to top